Yüksek performanslı yeni nesil sunucular FIVEM SUNUCUSU KIRALA Yedekli alt yapı ile kesintisiz deneyim FIVEM SUNUCUSU KIRALA Ödeme sonrası anında kurulum ve teslimat FIVEM SUNUCUSU KIRALA

FiveM Server Kiralama

Ekiphost ile FiveM server kiralama hizmeti satın alarak fivem sunucunuzu anında yönetmeye başlayabilirsiniz. Satın alım sonrasında otomatik teslimat ile vakit kaybetmeden sunucunuza erişebilirsiniz.

CPU RAM Disk Kurulum Aylık Ücret
FiveM - 1Türkiye LokasyonRyzen 9 5900X 4 Çekirdek 8GB RAM 60GB NVMe Otomatik Kurulum 249,99TL SATIN AL
FiveM - 2Türkiye LokasyonRyzen 9 5900X 6 Çekirdek 12GB RAM 60GB NVMe Otomatik Kurulum 369,99TL SATIN AL
FiveM - 3Türkiye LokasyonRyzen 9 5900X 8 Çekirdek 16GB RAM 80GB NVMe Otomatik Kurulum 489,99TL SATIN AL
FiveM - 4Türkiye LokasyonRyzen 9 5900X 16 Çekirdek 32GB RAM 120GB NVMe Otomatik Kurulum 969,99TL SATIN AL

Fivem VDS Server Satın Alma

Ekiphost üzerinden Fivem server kurarak sizde DDoS korumalı kaliteli bir sunucuya sahip olabilirsiniz. Satın aldığınız Fivem sunucusu otomatik teslimat sistemimiz sayesinde otomatik olarak kurulup teslim edilecektir. Yönetimi çok basit olan yeni nesil VDS yönetim paneli sayesinde satın aldığınız Fivem serverinizi çok basit şekilde yönetebilirsiniz.

Güncel Fivem server paketlerine sitemiz üzerinden bakarak Fivem sunucusu satın alabilirsiniz. Satın alacağınız Fivem serveri bütçe dostu fiyatlandırmaya sahiptir.

Fivem server açtığınızda Fivem sunucu listesinde serveriniz gözükecektir ve diğer oyuncular bağlanabilecektir. Kolay şekilde Fivem server kiralama yaparak sizde kendi sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Yüksek performans sağlayan yeni nesil alt yapımız sayesinde sağladığımız Fivem serverleri performanslı şekilde çalışacaktır. Fivem sunucuları için sağladığımız özel ayarlanmış DDoS korumamız sayesinde satın alacağınız server saldırılara karşı da güvendedir.

Fivem server kiralama hakkında olan sık sorulan sorularına sayfamızdan erişebilirsiniz.

Fivem Server Kiralama – SSS

Evet. Fivem server hizmetlerimizde ücretsiz olarak yurt içi ve yurt dışı olmak üzere DDoS koruması sağlamaktayız. Özel olarak geliştirilmiş Fivem sunucusuna karşı gerçekleştirilen bir çok saldırı türüne göre özel olarak yapılandırılmıştır.
Satın alacağınız Fivem serverine ücretsiz olarak 1Gbit/s port veriyoruz. İnternet hattı paylaşımlı olduğundan devamlı olarak up/down işlemleri gibi yüksek internet kullanımı yapılmasına izin verilmemektedir. Trafik limiti olarak her hangi bir limitleme bulunmuyor fakat devamlı yüksek internet kullanımı yapılacaksa paylaşımsız hat alınmalıdır.
Alt yapımızın tamamı Istanbul/Turknet veri merkezi üzerinde barınmaktadır.
Fivem sunucularında ücretsiz olarak 1Gbit/s port erişimi vermekteyiz.
Fivem sunucu hizmetlerimiz otomasyon VDS yönetim paneline bağlıdır. Buradan Windows işletim sistemini tek tuş ile kurabilir ve sunucunuzu panelden yönetebilirsiniz.

FIVEM SERVER

HAKKINDA BİLGİLER

%100 SSD Alt Yapısı

Tüm FiveM server kiralama hizmetlerimizde %100 SSD garantisi ile hizmet sağlamaktayız.

Yedekli Alt Yapı

Sunucularımız tamamen yedekli alt yapıda olup, Uptime oranı %99,9 olarak belirlenmiştir.

Kolay Yönetim

Sunucu hizmetlerimizde yönetim paneli olup, FiveM serverinizi çok basit bir şekilde yönetebilir, işlem sağlayabilirsiniz.

Sunucu Performansı

Yüksek performanslı yeni nesil işlemciler ile sizlere performanslı bir FiveM server sunuyoruz.

Anında Teslimat

Ödeme sonrası sunucularınız otomatik olarak sistem tarafından kurulur ve teslim edilir.

Saldırı Koruması

Yurt dışı tünel ve donanımsal destekli koruma sistemleri sayesinde sunucularınızı sizlerden hiç bir ücret talep etmeden saldırılara karşı korumaktayız.