Yedekli ve korumalı internet alt yapısı FIZIKSEL SUNUCU KIRALA Uygun fiyatlı kaliteli çözümler FIZIKSEL SUNUCU KIRALA Hızlı destek ekibimiz ile işinize değer katın FIZIKSEL SUNUCU KIRALA

Türkiye Lokasyon Fiziksel Sunucu Kirala

İşlemci RAM Disk Kapasitesi Trafik Limiti Aylık Ücret
TD - 1Türkiye Lokasyon Ryzen 5 5600X 32GB DDR4 500GB NVMe SSD Sınırsız 650TL SATIN AL
TD - 2Türkiye Lokasyon Ryzen 9 3900X 64GB DDR4 1TB NVMe SSD Sınırsız 950TL TÜKENDİ

Fiziksel Sunucu SSS

Fiziksel sunucu, bir makinenin tüm kaynaklarının tek bir kullanıcıya tahsis edildiği fiziksel bir sunucudur. Kaynakların müşteriler arasında dağıtıldığı sanal sunucuların aksine, bir fiziksel sunucu satın alınması, RAM, depolama, işlemci vb. gibi mevcut her kaynaktan tam yararlanmanıza olanak tanır.
Satın alacağınız fiziksel sunucularda ücretsiz olarak 1Gbit/s port veriyoruz. İnternet hattı paylaşımlı olduğundan devamlı olarak up/down işlemleri gibi yüksek internet kullanımı yapılmasına izin verilmemektedir. Trafik limiti olarak her hangi bir limitleme bulunmuyor. Ekstra paylaşımsız erişime ihtiyacınız var ise sipariş aşamasından ek erişim satın alabilirsiniz.
Fiziksel sunucularımızın tamamı Bursa/DGN veri merkezi üzerinde barınmaktadır.
Evet. Fiziksel sunucu hizmetlerimizde ücretsiz olarak yurt içi ve yurt dışı olmak üzere DDoS koruması sağlamaktayız. Oyun sunucuları ve ses sunucuları gibi özel uygulamalara karşı gerçekleştirilen bir çok saldırı türüne göre özel olarak yapılandırılmıştır.
Fiziksel sunucularımızda ücretsiz olarak minimum 1Gbit/s port erişimi vermekteyiz.
Fiziksel sunucu hizmetinden yararlanan müşteri sunucusunu 2 defa ücretsiz olarak Ekiphost'a yeniden kurdurtabilir. İstediğiniz işletim sistemini sipariş aşamasında seçebilirsiniz.

FİZİKSEL SUNUCULAR

HAKKINDA BİLGİLER

İşletim Sistemi

İstediğiniz işletim sistemini sipariş kısmında seçebilir, hızlı şekilde kurulum sağlatabilirsiniz.

Yedekli Alt Yapı

Sunucular tamamen yedekli alt yapıda olup, Uptime oranı %99,9 olarak belirlenmiştir.

Sunucu Performansı

Fiziksel sunucuların donanımları tamamen size özel ayrılmıştır. Yapacağınız işlemleri sanal sunuculara göre çok daha hızlı ve performanslı gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Ödeme sonrası sunucunuza belirlemiş olduğunuz işletim sistemi ekibimiz tarafından kurulur ve teslimatı hızlı şekilde gerçekleştirilir.