Intro YÜKSEK PERFORMANSLI %99.9 Uptime garantili ve performanslı sunucuları en iyi fiyat üzerinden sizlere sunuyoruz. SUNUCULAR

Ryzen VDS Sanal Sunucu Kiralama

Ekiphost kalitesiyle Ryzen VDS kiralama hizmeti satın alarak yüksek performanslı Ryzen server kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Satın aldığınız sunucu otomatik teslim edilir.

VDS Sanal Sunucu Paketleri CPU RAM Disk Kurulum Aylık Ücret
RV-1Türkiye LokasyonRyzen 9 5900X 2 Çekirdek 4GB 40GB SSD Otomatik Kurulum 89,99TL SATIN AL
RV-2Türkiye LokasyonRyzen 9 5900X 4 Çekirdek 8GB 60GB SSD Otomatik Kurulum 159,99TL SATIN AL
RV-3Türkiye LokasyonRyzen 9 5900X 6 Çekirdek 12GB 60GB SSD Otomatik Kurulum 239,99TL SATIN AL
RV-4Türkiye LokasyonRyzen 9 5900X 8 Çekirdek 16GB 80GB SSD Otomatik Kurulum 319,99TL SATIN AL
RV-5Türkiye LokasyonRyzen 9 5900X 12 Çekirdek 24GB 100GB SSD Otomatik Kurulum 479,99TL SATIN AL
RV-6Türkiye LokasyonRyzen 9 5900X 16 Çekirdek 32GB 120GB SSD Otomatik Kurulum 639,99TL SATIN AL

Ryzen VDS Kiralama

Ryzen 9 serisi olan VDS paketlerinden yüksek performanslı sunucu satın alıp işlemci performansına önem veren projelerinizde kullanabilirsiniz. Genellikle oyun sunucularında kullanılan Ryzen serisi yüksek performans VDS paketlerinde ücretsiz olarak DDoS koruması sağlanmaktadır. Projeleriniz DDoS koruması ile güvendedir.

Ryzen VDS kirala hizmetini satın aldıktan sonra VDS sanal sunucunuzu yönetim paneli üzerinden yönetebilir ve otomatik olarak kurabilirsiniz.

Sanal sunucu paketinizi sipariş aşamasında kişiselleştirebilir ve ek özellikler ekleyebilirsiniz. Tüm sistem otomasyon ve hızlı çalışmaktadır. Böylece vakit kaybetmeden istediğiniz VDS sunucuya sahip olursunuz.

Tüm VDS paketlerimiz NVMe SSD diskler ile güçlendirilmiştir. Sunucunuzun disk tarafında yazma ve okuma hızları çok yüksek olacaktır. Projeleriniz SSD teknolojisiyle çok performanslı şekilde çalışır.

Ryzen VDS Kiralama – SSS

Sanal sunucu, fiziksel bir sunucunun sanallaştırma yazılımları ile birden çok sunucuya bölünerek kaynakları en verimli şekilde kullanmasını sağlayan yapıya denir. Her sanal sunucu birbirinden bağımsız ve adanmış bir sunucu gibi çalışır. Kendine ait disk alanı, IP adresi, hafızası, uygulamaları ve konfigürasyon dosyaları vardır.
Evet. Ryzen sanal sunucu hizmetlerimizde ücretsiz olarak yurt içi ve yurt dışı olmak üzere DDoS koruması sağlamaktayız. Oyun sunucuları ve ses sunucuları gibi özel uygulamalara karşı gerçekleştirilen bir çok saldırı türüne göre özel olarak yapılandırılmıştır.
Satın alacağınız Ryzen VDS'de ücretsiz olarak 1Gbit/s port veriyoruz. İnternet hattı paylaşımlı olduğundan devamlı olarak up/down işlemleri gibi yüksek internet kullanımı yapılmasına izin verilmemektedir. Trafik limiti olarak her hangi bir limitleme bulunmuyor. Ekstra paylaşımsız erişime ihtiyacınız var ise bizlerle bu konuyla ilgili iletişime geçebilirsiniz.
Alt yapımızın tamamı Istanbul/Turknet veri merkezi üzerinde barınmaktadır.
Sanal sunucularımızda ücretsiz olarak 1Gbit/s port erişimi vermekteyiz.
Sanal sunucu hizmetlerimiz otomasyon VDS yönetim paneline bağlıdır. Buradan popüler işletim sistemlerini tek tuş ile kurabilirsiniz. Windows, Ubuntu, CentOS gibi popüler işletim sistemlerini desteklemektedir.

SUNUCULARIMIZ

HAKKINDA BİLGİLER

%100 SSD Alt Yapısı

Tüm Ryzen VDS kiralama hizmetlerinde %100 NVMe SSD garantisi ile hizmet sağlamaktayız.

Yedekli Alt Yapı

Sunucularımız tamamen yedekli alt yapıda olup, Uptime oranı %99,9 olarak belirlenmiştir.

Kolay Yönetim

Sunucu hizmetlerimizde yönetim paneli olup, ryzen VDS sunucunuzu çok basit bir şekilde yönetebilir, işlem sağlayabilirsiniz.

Sunucu Performansı

Yüksek performanslı yeni nesil işlemciler ile sizlere performanslı bir VDS kiralama hizmeti sunuyoruz.

Anında Teslimat

Ödeme sonrası sunucunuz otomatik olarak teslim edilir, teslimat sonrası istediğiniz işletim sistemini kurabilirsiniz.

DDoS Koruması

Yurt dışı tünel ve donanımsal destekli koruma sistemleri sayesinde sunucularınızı sizlerden hiç bir ücret talep etmeden saldırılara karşı korumaktayız.